O nas

 

Centrum Konferencyjne Wilcza rozpoczęło swoją działalność w 2009 roku i od tamtej pory nieustannie dokładamy wszelkich starań aby udostępniane przez nas sale sprostały ciągle rosnącym oczekiwaniom klientów. Doskonała lokalizacja, w klimatycznej części Śródmieścia Warszawy, sprzyja nawiązywaniu współpracy z wieloma kontrahentami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, aby wizyta u nas była w pełni satysfakcjonująca.

 

Oferujemy Państwu sale szkoleniowe Warszawa i sale konferencyjne, które mogą posłużyć za idealne miejsce na bankiety, imprezy okolicznościowe. Nasz obiekt znajduje się w pięknej, zabytkowej kamienicy w samym sercu klimatycznej części Warszawy. Dbamy o to, aby nasze sale zachowały niepowtarzalny, unikalny wystrój mieszczańskiej Warszawy, będąc jednocześnie funkcjonalne i nowoczesne.

 

Na specjalne życzenie organizujemy imprezy okolicznościowe dla klientów indywidualnych oraz firm (chrzciny, komunie, przyjęcia, bankiety, spotkania wielkanocne i wigilijne), konferencje prasowe i naukowe oraz szkolenia według programu opracowanego na życzenie klienta.

 

W naszej ofercie znajduje się nie tylko wynajem sal konferencyjnych i prowadzenie szkoleń. Zapewniany również pełne zaplecze cateringowe. W bogatym menu znajdziesz potrawy z kuchni polskiej i europejskiej. Zawsze dostosowujemy nasze propozycje do Państwa wymagań kulinarnych i cenowych.

 

Centrum Konferencyjne Wilcza to wyjątkowe miejsce, które zachowało swój tradycyjny styl, niepowtarzalny wystrój i nastrojowy klimat mieszczańskiego Śródmieścia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Partnerzy

Copyright © 2021 Wilcza Centrum Konferencyjne. Wszelkie prawa zastrzeżone

Tagi